Wielki Rodzinny Festyn Świąteczny

W niedzielne przedpołudnie uczniowie naszej szkoły, wychowawcy, rodzice, opiekunowie zamienili się w pomocników świętego Mikołaja. Kilka dni, niektórzy nawet kilka tygodni przygotowywali się do VI już Festynu Rodzinnego. Uczestniczyły w nim całe rodziny:)  Domowe wypieki, ręcznie wykonane ozdoby bożonarodzeniowe, stroiki, własnoręcznie wykonane kartki świąteczne, oryginalna, niepowtarzalna biżuteria, własnoręczna ceramika i inne różności można było zakupić na naszym olbrzymim kiermaszu. Można było nawet zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z olbrzymim misiem. Pyszne obiady serwowane przez naszą szkolną kuchnię cieszyły się dużym powodzeniem. Uczniowie chętnie polecali swoje wyroby, ale też mogliśmy posłuchać jak wspaniale śpiewają i graja na różnych instrumentach. Wolontariuszy było bardzo dużo, kupujących nie mniej, a wszystko dlatego że był to kiermasz charytatywny, dochód uzyskany ze sprzedaży został przekazany na rehabilitację uczniów naszej szkoły. Cieszymy się i dziękujemy wszystkim za wsparcie, pomoc i każde dobre serce:)