Kadra szkoły

Nauczyciele pracujący w Szkole Podstawowej nr 42 w Sosnowcu

Lp. Nazwisko i imię Nauczane klasy
Edukacja wczesnoszkolna
1. mgr Katarzyna Kurek Ia
2. mgr Joanna Pełka Ib
3. mgr Marta Trajer Ic
4. mgr Sylwia Wasiel Id
5. mgr Anna Banaś IIa
6. Ewa Magdziak IIb
7. mgr Małgorzata Kozłowska IIc
8. Beata Marzec IIIa
9. mgr Aleksandra Straszny IIIb
10. Katarzyna Szymiec IIIc
Język polski
1. mgr Magdalena Kawka VIIIa
2. mgr Dorota Baryś Va, Vd, Ve, VIIIc
3. mgr Sylwia Wasiel VIIIb
4. mgr Renata Wadowska – Małek Va, Vb, Vd, VIIc
5. mgr Barbara Kłos Vb, Vc, VIc, VIe
6. mgr Michał Spieczyński IVa, IVb, VIIb, VIId
Język angielski
1. mgr Aleksandra Bonek – Sikorska IIc, IVa, VIb, VId, VIIb, VIIc
2. mgr Sylwia Rubik – Adamczuk Ia, IIa, IVb, VIa, VIc, VIe, VIId
3. mgr Ewa Kubica Va, Vb, Vc, Vd, Ve, VIIIa,VIIIc
4. mgr Magdalena Żak Ib, Ic, Id, IIb, IIIa, IIIb, IIIc, VIIIb
Język niemiecki
1. mgr Magdalena Nowak VIIb,VIIc,VIId,VIIIa,VIIIb,VIIIc
Matematyka
1. mgr Agnieszka Czernek IVb
2. mgr Justyna Baran IVa, Ve, VIa, VIe, VIIb, VIIIc
3. mgr Justyna Piśkiewicz – Wawrzak Vd, VIc, VId, VIId
4. mgr inż. Tomasz Gołuchowski Va, Vb, Vc, VIb, VIIIb
5. mgr inż. Robert Śmidowicz VIIc, VIIIa
Fizyka
1. mgr Jolanta Czapla VIIb, VIIc, VIId, VIIIa, VIIIb, VIIIc
Przyroda
1. mgr Ewa Misztal IVa, IVb
Chemia
1. mgr Renata Kmita VIIb,VIIc,VIId,VIIIa,VIIIb,VIIIc
Biologia
1. mgr Renata Kmita Va,VId,VIIb,VIIc,VIId,VIIIa,VIIIb, VIIIc
2. mgr Elżbieta Kupczyńska Vb, Vc, Vd, Ve, VIa, VIb, VIc
Geografia
1. mgr Ewa Misztal Va, Vb, Ve, Vd, VIa,VIb,VId,VIe,VIIb,VIIc,VIId,VIIIa,VIIIb,VIIIc
2. mgr Marzena Szydło Vc, VIc
Historia
1. mgr Magdalena Żak IVa, IVb, Vd, VIe, VIId, VIIIa
2. mgr Jadwiga Felczak Va, Vb, Vc, VIa, VIIb, VIIc, VIIIb, VIIIc
3. mgr Anna Zawadzka VIb,VIc,VId
Religia
1. mgr Ewa Felis IIa, IIb, IIc, VIa, VIb, VIc, VId, VIe, VIIc
2. mgr Klaudia Kwiatkowska Ia, Ib, Ic, Id, IIIa, IIIb, IIIc, IVa, Ve
3. ks. Jakub Gąsienica – Jacków Va, Vb, Vc, Vd, VIIb, VIId, VIIIa,VIIIb,VIIIc
Plastyka
1. mgr Ewa Małysa IVa,IVb,Va,Vb,Vc,Vd,Ve,VIa,VIb,VIc,VId,VIe,VIIb,VIIc, VIId
Muzyka
1. mgr Marzena Szydło IVa,IVb,IVc,IVd,IVe,Va,Vb,Vc,Vd,Ve,VIb,VIc,VId,VIIa,VIIb,VIIc
Informatyka
1. mgr Danuta Kiełb VIc, VId, VIe, VIIb, VIIc, VIId, VIIIa, VIIIb, VIIIc
2. mgr Małgorzata Kozłowska Vc, Vd, Ve, VIa
3. mgr Piotr Morka IVa, IVb, Vb
4. mgr Krzysztof Filipiak Va, VIb
Technika
1. mgr Aneta Panek IVa, IVb, Va, Vb, Vc, Vd, Ve, VIa, VIb, VIc, VId, VIe
Wychowanie fizyczne
1. mgr Barbara Dyrka VIa, VIb, VId
2. mgr Piotr Morka Vb, Vc, VIc, VIIc, VIIIb(dz), VIIIc(dz)
3. mgr Krzysztof Filipiak Va, VIe, VIIb, VIId
4. mgr Grzegorz Mentel IVa, VIIIa, VIIIb(ch), VIIIc(ch)
5. mgr Magdalena Zabielny Id, IVb, Vd, Ve,
Wychowanie do życia w rodzinie
1. mgr Barbara Dyrka IVa,IVb,Va,Vb,Vc,Vd,Ve,VIa,VIb,VIc,VId,VIe,VIIb,VIIc,VIId,VIIIa,VIIIb,VIIIc
Etyka
1. mgr Renata Wadowska – Małek grupa uczestnicząca na zajęcia
Edukacja dla bezpieczęństwa (EBD)
1. mgr Anna Filipiak – Chełczyńska VIIIa, VIIIb, VIIIc
Doradztwo zawodowe
1. mgr Jolanta Czapla VIIb, VIIc, VIId, VIIIa, VIIIb, VIIIc
Wychowawcy świetlicy szkolnej
1. mgr Katarzyna Ślęzak Uczniowie uczestniczący
w zajęciach świetlicy szkolnej
2. mgr Jadwiga Felczak
3. mgr Marzena Fornalczyk – Kluk
4. mgr Aleksandra Straszny
5. mgr Magdalena Zabielny
6. mgr Barbara Dyrka
Pedagog szkolny
1. mgr Marzena Fornalczyk – Kluk
2. mgr Małgorzata Pacia
Logopeda
1. mgr Magdalena Kawka
Biblioteka szkolna
1. mgr Renata Reczko

Wydrukuj tę stronę