Walentynki w naszej szkole

Jak co roku Samorząd Uczniowski pod kierunkiem p. Aleksandry Bonek zorganizował „Pocztę Walentynkową”. Walentynki to święto zakochanych i zaprzyjaźnionych, więc każdy kto miał życzenie mógł napisać kilka miłych słów lubianej/kochanej osobie. Uczniowie do specjalnej skrzynki przez tydzień poprzedzający dzień św. Walentego mogli wrzucać walentynkowe listy do swoich sympatii, koleżanek i kolegów. Dzisiaj przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego rozdawali kartki. Z okazji tego święta na korytarzach i w salach lekcyjnych dominował kolor czerwony, pojawiły się dekoracje związane z tym wydarzeniem. Dodatkowym akcentem były stroje czerwone i różowe uczniów i nauczycieli.

Samorząd Uczniowski dziękuję wszystkim zaangażowanym

Wydrukuj ten post

To Cię może zainteresować ...