Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne realizowane przez nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 42
w roku szkolnym 2020/2021
Lp.
Nazwisko i imię
Rodzaj zajęć Klasa Godziny Sala
1. Baran Justyna Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z matematyki klasy ósme (8b) środa
8.00 – 8.45
2. Baran Justyna Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki klasy ósme czwartek
7.00 – 7.45
3. Barów Anna Kółko biologiczne klasy szóste i siódme czwartek
14.20 – 15.05
4. Bonek-Sikorska Aleksandra
Spotkania Samorządu Uczniowskiego klasy od pierwszej do ósmej według potrzeb
5. Czapla Jolanta Kółko z fizyki klasy siódme i ósme poniedziałek
7.00 – 7.45
6. Felis Ewa
Coś z niczego – dla bliźniego klasy od trzeciej do ósmej czwartek
15.10 – 15.55
7. Filipiak Krzysztof
Zajęcia sportowe z piłki ręcznej klasy szóste wtorek, czwartek
15.00 – 16.30
SG
8. Flak Tomasz
Religijny język angielski klasy ósme wtorek
13.30 – 14.15
9. Gołuchowski Tomasz
Zajęcia wyrównawcze z matematyki klasy szóste wtorek
7.00 – 7.45
10. Gołuchowski Tomasz Zajęcia wyrównawcze z matematyki klasy siódme środa
8.00 – 8.45
11. Kawka Magdalena Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego klasy czwarte wtorek
14.20 – 15.05
12. Kłos Barbara
Język polski dla uczniów przybywających z zagranicy klasy od pierwszej do ósmej poniedziałek (15.10 – 15.55)
czwartek (13.30 – 14.15)
13. Kłos Barbara Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego klasy szóste poniedziałek
14.20 – 15.05
14. Kłos Barbara Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego klasy siódme czwartek
15.10 – 15.55
 15. Kurek Katarzyna
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze klasy drugie środa
11.30 – 12.15
 
16. Magdziak Ewa
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze klasy trzecie poniedziałek
11.30 – 12.15
17. Marzec Beata Zespół dydaktyczno – wyrównawczy klasy pierwsze wtorek
11.30 – 12.15
18. Mentel Grzegorz Piłka ręczna klasy czwarte i piąte poniedziałek, piątek
15.00 – 16.30
SG
19. Mentel Grzegorz Piłka ręczna klasy siódme i ósme środa – 16.00 – 17.30 piątek – 16.30 – 18.00 SG
20. Misztal Ewa Kółko geograficzne Spotkania z geografią klasy od piątej do ósmej poniedziałek
14.20 – 15.05
21. Morka Piotr Siatkówki dla dziewcząt klasy siódme poniedziałek, środa, czwartek
17.00 – 18.30
SG
22. Nowak Magdalena Konsultacje z języka niemieckiego klasy siódme i ósme piątek
14.20 – 15.05
23. Piśkiewicz- Wawrzak Justyna Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki klasy czwarte środa
13.30 – 14.15
24. Piśkiewicz- Wawrzak Justyna Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki klasy siódme środa
14.20 – 15.05
25. Piśkiewicz- Wawrzak Justyna Egzamin ósmoklasisty – konsultacje dla uczniów klasa 7d czwartek
7.00 – 7.45
26. Reczko Renata Biblioterapia – Książka dobra na wszystko klasy drugie i trzecie czwartek
10.30 – 11.15
27. Spieczyński Michał Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego klasy piąte poniedziałek
14.20 – 15.05
28. Spieczyński Michał Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego klasy ósme środa
15.10 – 15.55
29. Śmidowicz Robert
Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z matematyki klasy ósme (8c) piątek
8.00 – 8.45
30. Szydło Marzena Chór – ARMATA BAND klasy od pierwszej do ósmej czwartek
15.10 – 15.55
31. Trajer Marta Kółko języka włoskiego klasa druga (2c) środa
7.30 – 8.00
32. Trajer Marta Zajęcia wyrównawcze klasa druga (2c) poniedziałek
11.30 – 12.15
 33. Żak Magdalena
Reczko Renata
Kółko czytelniczo- konwersacyjne z j. angielskiego klasy czwarte środa (13.30 – 14.15)
piątek (13.30 – 14.15)

Wydrukuj tę stronę