II zbiórka elektrośmieci w naszej szkole

elektrośmieci

 


Zapraszamy społeczność szkolną, Rodziców do udziału 
 w OGÓLNOPOLSKIM PROGRAMIE EDUKACYJNYM 
"MOJE MIASTO BEZ ELEKTROŚMIECI".
W naszej szkole zbiórka elektrośmieci odbędzie się w dniach 


1-10 kwietnia 2019r.


Dzięki Twojej pomocy nasza placówka może otrzymać bezpłatne pomoce dydaktyczne i wyposażenie sal. Wystarczy, że przyniesiesz elektrośmieci, które masz w domu. Otrzymamy za nie kupony Funduszu Oświatowego, które wymienimy na pomoce.
Elektrośmieci to zużyte, przestarzałe lub zepsute sprzęty elektryczne i elektroniczne działające kiedyś na prąd lub na baterie, np.: pralki, lodówki, sprzęt AGD, telewizory, komputery, sprzęt audio, telefony, świetlówki i inne.

Miejsce składowania elektrośmieci: ŚRODOWISKO w SP 42.    

Za udział w I zbiórce elektrośmieci szkoła otrzymała 2002 pkt.
Każdy uczestnik otrzyma drobny upominek!!!                                                       

Koordynator szkolny
Jolanta Czapla