Finał XV Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego

Finał XV Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego

Dnia 4 kwietnia 2019r. w Szkole Podstawowej nr 16 w Dąbrowie Górniczej odbył się Finał XV Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego, wręczenie nagród i dyplomów. Honorowy patronat nad konkursem objął Śląski Kurator Oświaty w Katowicach oraz  Dyrektor Planetarium i Obserwatorium Astronomicznego im. Mikołaja Kopernika w Chorzowie.

I miejsce

w XV Wojewódzkim Konkursie Astronomicznym  w kategorii " Konkurs plastyczny MARS PLANETĄ PRZYSZŁOŚCI " zajęła Joanna Berak, uczennica klasy 7B, stając się tym samym Laureatką XV Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego.

Natalia Wontek, uczennica klasy 8 b, otrzymała wyróżnienie w XV Wojewódzkim Konkursie Astronomicznym

w kategorii " Konkurs plastyczny MARS PLANETĄ PRZYSZŁOŚCI ".

Gratulujemy Joannie i Natalii. Życzymy wielkiej odwagi w podejmowaniu kolejnych wyzwań, determinacji i wiary we własne, nieograniczone możliwości.

Zdjęcia z finału

Nauczyciel-opiekun Jolanta Czapla