SUKCESY MUZYCZNE NASZYCH UCZNIÓW


Dzisiaj grupa 7 uczniów: Mateusz Tomczak, Amelia Klikiewicz, Natalia Wieczorek, Emilia Komendarczyk, Emilia Falkiewicz, Paulina Tomczak i Weronika Korczyńska wystąpiła w Zagłębiowskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej. To konkurs muzyczny, który znalazł się w wykazie zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych organizowanych przez kuratora oświaty lub inne podmioty działające na terenie szkoły, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej.
Poziom startujących uczestników był bardzo wysoki, a nasi uczniowie uplasowali się na następujących pozycjach:
Amelia Klikiewicz - 2 miejsce w kategorii klas 1-3;
Mateusz Tomczak - wyróżnienie w kategorii klas 1 - 3;
W kategorii klas 4 - 6:
Emilia Falkiewicz - 3 miejsce;
Natalia Wieczorek i Emilia Komendarczyk - wyróżnienie.
GRATULACJE!!!
Tekst: mgr Marzena Szydło