1

7 czerwca  gościliśmy laureatów dwóch konkursów diecezjalnych: VIII Konkursu Diecezjalnego” Św. Jan Paweł II – promieniowanie ojcostwa” – nawiązujący w swej nazwie do przeżywanego w październiku ubiegłego roku Dnia Papieskiego oraz V Diecezjalnego Konkursu: „ Śladami patronów Diecezji sosnowieckiej”. Konkurs papieski obejmował kategorię plastyczną dla kl. 1 – 3  oraz test z wiedzy dla kl. 7, 8 i III gimnazjum. Konkurs o patronach diecezji polegał w tym roku na wykonaniu komiksu o życiu i posłannictwie wybranego patrona. W konkursach wzięli udział uczniowie ze szkół nie tylko z Sosnowca, ale także .m.in. z Dąbrowy Górniczej, Będzina, Olkusza, Jaworzna.

Gratulujemy Laureatom, wszystkim Uczestnikom oraz przygotowującym ich Nauczycielom !

Zapraszamy do udziału w przyszłym roku szkolnym !