Gala Mistrzów 2019

Utalentowani młodzi uczniowie 17 czerwca 2019 r. zostali nagrodzeni na Gali Mistrzów 2019.
W uroczystości podsumowującej mijający rok szkolny nagrodzono laureatów, finalistów olimpiad i konkursów przedmiotowych.

Uczeń Naszej szkoły, Tomasz Stokłosa otrzymał od Prezydenta Sosnowca, Pana Arkadiusza Chęcińskiego, podziękowanie i gratulacje za zdobycie sukcesów i zaszczytnych osiągnięć
w dziedzinie edukacji. Przypomnijmy, że Tomasz Stokłosa jest finalistą konkursu fizycznego
o zasięgu międzynarodowym " Fizyka in English". Podziękowanie odebrała również mgr Jolanta Czapla, która opiekowała się nagrodzonym uczniem.

W Gali udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych, kuratorium oświaty, instytucji wspierających sosnowiecką oświatę, dyrektorzy i nauczyciele szkół i placówek oświatowych oraz rodzice uczniów.

Życzymy dalszych sukcesów naukowych!

Więcej zdjęć...