Wielki sukces dziewcząt!

 

Dyplom dla Najbardziej usportowionej szkoły

 

Po całorocznych zmaganiach w różnych dyscyplinach sportu, dziewczęta z naszej szkoły sięgnęły po tytuł

„Najbardziej Usportowionej Szkoły”!

Skład zespołu dziewcząt w roku szkolnym 2018/2019

Bałtrukiewicz Blanka, Więckowska Dominika, Wójcik Gabriela, Zygulska Klaudia, Świerczyna Oliwia, Musiał Gabriela, Ziętara Oliwia, Słota Jessica, Sikora Nadia, Piątek Barbara, Kurylas Oliwia, Piechowicz Wiktoria, Kłys Magdalena, Stępińska Maria, Nowakowska Maja, Kowalska Sandra, Ogaza Zuzanna, Rechnio Anna, Stachurka Jagoda, Wołoch Paulina, Sadowska Maria, Błoch Blanka, Redziak Zuzanna, Wójcik Michalina.

Wszystkim dziewczętom gratulujemy sukcesu i życzymy powtórki w roku następnym.
Tekst: mgr Piotr Morka

 

Dyplom

 

Reprezentacja chłopców :

Adamczuk Filip, Betka Szymon, Czapla Mateusz, Przybylski Antoni, Karliński Filip, Broda Karol, Gryca Natan, Kata Radosław, Kubów Mateusz, Koczewski Bartosz, Bajbak Franciszek,  Ogrodniczak Oskar, Zygulski Sebastian, Tomczyk Bartosz, Augustyn Adrian