Zajęcia pozalekcyjne realizowane

przez nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 42

w roku szkolnym 2018/2019

 
Lp. Imię i nazwisko Rodzaj zajęć Klasa Godziny Sala
1. Banaś Anna Koło teatralne   Poniedziałek 10.40-11.25 SR
2. Banaś Anna Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze klasy 2 Czwartek 15.35-16.20 13
3. Baryś Dorota Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z j. polskiego klasy 7 Czwartek 7.00-7.45 26
4. Bonek–Sikorska Aleksandra Spotkania Samorządu Uczniowskiego SU Piątek 13.50-14.35 24
5. Czapla Jolanta Kółko fizyczne klasy 7-8 Wtorek 7.00-7.45 16
6. Czernek Agnieszka Zajęcia z matematyki przygotowujące do egzaminu 8-klasisty klasa 8c Czwartek 8.00-8.45 9
7. Czernek Agnieszka Zajęcia z matematyki przygotowujące do egzaminu 8-klasisty klasa 8a Piątek 8.00-8.45 9
8. Dziąbek Katarzyna Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki klasy 4-5 Środa 7.15-8.00 29
9. Dyrka Barbara Zajęcia ruchowe: Zdrowy kręgosłup   Czwartek 12.50-13.35 SG
10. Felis Ewa Kółko biblijne klasy 5-8 Środa 15.00-15.45 23
11. Felczak Jadwiga Konsultacje z historii klasy 7 Czwartek 14.45-15.30 27
12. Felczak Jadwiga Koło czytelnicze klasy 4 Poniedziałek 12.30-13.35 ŚW
13. Filipiak Krzysztof Piłka ręczna dziewcząt klasy 8 Wtorek 17.00-18.30 SG
14. Filipiak Krzysztof Piłka ręczna dziewcząt klasy 8 Środa 17.00-18.30 SG
15. Fornalczyk-Kluk Marzena Kółko czytelnicze   Poniedziałek 13.55-14.55 B
16. Józefiak Beata Szkoła dla rodziców i wychowawców   Poniedziałek 17.00-17.45 GP
17. Gołuchowski Tomasz Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki. klasy 4 Poniedziałek 13.50-14.35 7
18. Grzeszczuk Marzanna Przygotowanie do konkursów klasy 4-8 Piątek 15.30-16.15 1
19. Kawka Magdalena Kółko polonistyczne klasa 8b

Czwartek 13.50-14.35

6
20. Kłos Barbara Kółko polonistyczne Klasy 4b, 4c, 5c, 5e Poniedziałek (co 2 tydzień)13.50-14.35 30
21. Kmita Renata Kółko biologiczno-chemiczne klasy 7 Środa 13.50-14.35 10
22. Kozłowska Małgorzata Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze/Koło zajęć ogólnorozwojowych klasa 1c Czwartek godz.12.50-13.35(zamiennie) 1
23. Kubica Ewa Zajęcia z j. angielskiego przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty klasy 8 Środa 14.45-15.30 11
24 Kupczyńska Elżbieta Kółko przyrodnicze „Młody Przyrodnik” klasy 6b, 6c Czwartek 13.50-14.35 10
25 Kwiatkowska Klaudia Pierwsza pomoc przedmedyczna klasy 4 Środa 13.50-14.35 12
26 Magdziak Ewa Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze   Środa 12.50-13.35 15
27 Małysa Ewa Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze   Poniedziałek 11.45-12.30 22
28 Marzec Beata Kółko zajęć ogólnorozwojowych klasa 2a Wtorek 15.35-16.20 13
29 Mentel Grzegorz Mini piłka ręczna Klasy 2 i klasy 3   SG
30 Micke Agnieszka Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze klasa 3b Poniedziałek  11.45-12.30 22
31 Micke Agnieszka Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze klasa 3a Piątek 10.30-11.25 22
32 Misztal Ewa Kółko geograficzne „Spotkania z geografią” klasy 4-8 Czwartek 14.45-15.30 9
33 Morka Piotr Piłka siatkowa dziewcząt klasy 4 Poniedziałek 14.45- 15.30 SG
34 Nowak Magdalena Kółko języka niemieckiego klasy 7-8 Czwartek godz. 14.45-15.30 25
35 Piśkiewicz- Wawrzak Justyna Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki klasy 7 Poniedziałek 7.10-7.55 28
36 Piśkiewicz- Wawrzak Justyna Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki klasy 5 Środa 13.50-14.35 28
37 Piśkiewicz- Wawrzak Justyna Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki klasy 6 Środa 14.45-15.30 28
38 Reczko Renata Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. angielskiego klasy 4-5 Czwartek 14.45-15.30 24
39 Rubik -Adamczuk Sylwia Kółko języka angielskiego / zajęcia wyrównawcze klasy 6 Środa 14.45-15.30 17/1
40 Spieczyński Michał Kółko internetowe klasy 6 Wtorek 14.45-15.30 30
41 Straszny Aleksandra Kółko czytelnicze klasy 1-2 Środa 9.35-10.30 ŚW
42 Szydło Marzena Kółko muzyczne klasy 4-8 Wtorek 13.50-14.35 21
43 Szydło Marzena Kółko muzyczne klasy 4-8 Środa 14.45- 15.30 21
44 Ślęzak Katarzyna Kółko czytelnicze klasa 1B Piątek 11.25-12.30 ŚW
45 Śmidowicz Robert Zajęcia z matematyki przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty klasa 8d Wtorek 8.00-8.45 25
46 Śmidowicz Robert Zajęcia z matematyki przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty klasa 8b Środa 8.00-8.45 25
47 Śmidowicz Robert Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki klasy 8 Poniedziałek 14.45-15.30 25
48 Wadowska- Małek Renata Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z  j. polskiego klasy 8 Poniedziałek 15.35- 16.20 27
49 Wadowska- Małek Renata Warsztaty polonistyczno-medialne   Poniedziałek 14.45-15.30 27
50 Wasiel Sylwia Kółko j. polskiego klasy 8a, 8d Poniedziałek 14.45- 15.30 20
51 Zabielny Magdalena Zajęcia sportowo-rekreacyjne klasa 2c Czwartek 10.30-11.25 SG
52 Żak Magdalena Kółko języka angielskiego  klasa7b
klasy 5
Środa 13.50-14.35 27
53 Żyłka- Szczepańska Aleksandra Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze klasa 3a Wtorek 15.35-16.20 12