Konsultacje nauczycieli w roku szkolnym 2018/2019

  Imię i nazwisko Termin Godzina Sala
1. Banaś Anna Pierwszy poniedziałek miesiąca 15.30-16.30  
2. Baryś Dorota Ostatni poniedziałek miesiąca 15.30-16.30  
3. Bonek - Sikorska Aleksandra Trzeci poniedziałek miesiąca 16.00-17.00  
4. Czapla Jolanta Czwarty poniedziałek miesiąca 15.30-16.30 16
5. Dziąbek Katarzyna Pierwszy poniedziałek miesiąca 15.30-16.30  
6. Dyrka Barbara Pierwszy poniedziałek miesiąca 15.30-16.30  
7. Felczak Jadwiga Pierwszy poniedziałek miesiąca 17.00-18.00 Św.
8. Felis Ewa Ostatnia środa miesiąca 15.30-16.30  
9. Filipiak Krzysztof Pierwsza środa miesiąca 17.00-18.00 SG
10. Gąsienica- Jacków Jakub Trzeci wtorek miesiąca 15.00-16.00 23
11. Grzeszczuk Marzanna Pierwszy czwartek miesiąca 15.30-16.30 1
12. Gołuchowski Tomasz Pierwszy poniedziałek miesiąca 15.30-16.30  
13. Józefiak Beata Poniedziałek 16.00-17.00  
14. Kawka Magdalena Druga piątek k/m-ca 14.35-15.20  
15. Kłos Barbara Trzeci czwartek miesiąca 15.30-16.30 11
16. Kmita Renata Pierwsza środa miesiąca 15.30-16.30  
17. Kozłowska Małgorzata Pierwsza środa miesiąca 16.30-17.30  
18. Kubica Ewa Pierwszy poniedziałek miesiąca 15.30-16.30  
19. Kupczyńska Elżbieta Pierwsza środa miesiąca 16.30-17.30  
20. Kwiatkowska Klaudia Pierwsza środa miesiąca 15.30-16.30  
21. Łaskawiec Barbara- psycholog Pierwszy poniedziałek miesiąca 15.30-16.30  
22. Magdziak Ewa Pierwsza środa miesiąca 15.30-16.30  
23. Malczewska Anna Pierwszy poniedziałek miesiąca 15.30-16.30  
24. Małysa Ewa Pierwszy poniedziałek miesiąca 15.30-16.30 8
25. Marzec Beata Pierwszy poniedziałek miesiąca 16.00-17.00 13
26. Mentel Grzegorz Pierwszy piątek miesiąca 15.30-16.30 SG
27. Micke Agnieszka Pierwsza środa miesiąca 17.00-18.00 Św.
28. Misztal Ewa Drugi poniedziałek miesiąca 15.30-16.30 9
29. Morka Piotr Drugi poniedziałek miesiąca 15.30-16.30 SG
30. Nowak Magdalena Ostatnia środa miesiąca 15.30-16.30 25
31. Panek Aneta Pierwsza środa miesiąca 15.30-16.30  
32. Piśkiewicz – Wawrzak Justyna Pierwsza środa miesiąca 15.30-16.30  
33. Reczko Renata Pierwszy poniedziałek miesiąca 15.30-16.30  
34. Rubik - Adamczuk Sylwia Pierwszy poniedziałek miesiąca 15.30-16.30 PN
35. Spieczyński Michał Ostatni wtorek miesiąca 16.30-17.30 12
36. Straszny Aleksandra Pierwsza środa miesiąca 15.30-16.30  
37. Szydło Marzena Pierwszy wtorek miesiąca 15.30-16.15  
38. Szymiec Katarzyna Pierwszy poniedziałek miesiąca 15.30-16.30 15
39. Ślęzak Katarzyna Pierwszy wtorek miesiąca 17.00-18.00  
40. Wadowska – Małek Renata Pierwszy poniedziałek miesiąca 15.30-16.30 20
41. Wasiel Sylwia Pierwszy poniedziałek miesiąca 15.30-16.30  
42. Zabielny Magdalena Pierwszy czwartek miesiąca 16.00-17.00 SG
43. Żak Magdalena Pierwszy piątek miesiąca 15.00-16.00  
44. Żyłka – Szczepańska Aleksandra Pierwszy poniedziałek miesiąca 15.30-16.30 PN
45. Zawadzka Anna Trzecia środa miesiąca 15.35-16.35