Rok szkolny 2019/2020 (listopad)

Wrzesień Październik Listopad Grudzień Styczeń
Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec

Listopad

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

          5 listopada w naszej bibliotece obchodzony był Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Uczniowie klas I-III uczestniczyli w zajęciach bibliotecznych. Dzieci przebrane za bajkowe postacie rozwiązywały zagadki, rozmawiały na temat roli jaką bajki odgrywają w życiu każdego człowieka, a także wysłuchały tekstu i omówiły postawy moralne bohaterów. Uczniowie bardzo dobrze znają bajki i świetnie radziły sobie z zadaniami. W nagrodę mogli wybrać sobie kolorowankę przedstawiającą ich ulubioną bajkową postać.

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek to doskonała okazja do rozwijania zainteresowań czytelniczych wśród dzieci i młodzieży.

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

„ Jeszcze Polska nie zginęła,

Kiedy my żyjemy.

Co nam obca przemoc wzięła,

Szablą odbierzemy…..”

Wydrukuj tę stronę

Przejdź do treści