Rok szkolny 2019/2020 (styczeń)

Wrzesień Październik Listopad Grudzień Styczeń
Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec

Styczeń

KONKURS „ ZIMA NA WESOŁO”

10.01.2020 w naszej szkolnej bibliotece odbył się konkurs plastyczny ”ZIMA NA WESOŁO”.
Celem konkursu było kształcenie właściwej postawy wobec świata przyrody, rozwijanie kompetencji przyrodniczych, przeżywanie radości z możliwości tworzenia, kształcenie umiejętności współdziałania i współpracy pomiędzy przedszkolakami i uczniami.

W konkursie wzięli udział reprezentanci klas I SP nr 42 oraz grup zerowych z PM nr 51. Uczestnicy z ogromnym zaangażowaniem, pomysłami i radością tworzenia wykonali piękne prace plastyczne o tematyce zimowej. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i symboliczne upominki, a ich prace zostały zaprezentowane na wernisażu w bibliotece szkolnej.

Wydrukuj tę stronę

Przejdź do treści