TERMINY KONSULTACJI DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

L.p. Imię i Nazwisko Dzień Godziny Forma
1. Czernek Agnieszka poniedziałek – piątek 9.00-11.00 telefon: 32 263 35 82; skype: Agnieszka Czernek
2. Śmidowicz Robert wtorek, środa 8.00-9.00 skype: Robert Śmidowicz
3. Banaś Anna wtorek 9.00-11.00 telefon
4. Baran Justyna poniedziałek 14.00-16.00 telefon
5. Baryś Dorota wtorek 13.00-15.00 telefon
6. Bonek-Sikorska Aleksandra poniedziałek 9.00-11.00 skype: Aleksandra Bonek-Sikorska
7. Czapla Jolanta wtorek 8.00-10.00 telefon; messenger: Jolanta Czapla
8. Dyrka Barbara wtorek 10.00-12.00 skype: Barbara Dyrka
9. Felczak Jadwiga środa 8.00-10.00 messenger: Jadwiga Felczak
10. Felis Ewa wtorek 17.00-19.00 telefon
11. Filipiak Krzysztof czwartek 9.00-11.00 telefon
12. Fornalczyk-Kluk Marzena poniedziałek – piątek 8.00-12.00 telefon: 505 695 324; messenger: Marzena Fornalczyk-Kluk
13. Gąsienica-Jacków Jakub poniedziałek 8.00-10.00 telefon
14. Gołuchowski Tomasz poniedziałek 10.00-12.00 telefon
15. Kawka Magdalena piątek 12.00-14.00 WhatsApp: Magda Kawka
16. Kiełb Danuta środa 8.00-10.00 skype: mdm-skype
17. Kłos Barbara wtorek 10.00-12.00 skype: Barbamama język polski
18. Kmita Renata poniedziałek 9.00-11.00 telefon
19. Kozłowska Małgorzata piątek 11.00-13.00 telefon
20. Krupa Halina poniedziałek 11.00-13.00 telefon: 519023340
21. Kubica Ewa poniedziałek 10.00-12.00 telefon
22. Kurek Katarzyna środa 11.00-13.00 telefon, messenger: Katarzyna Kurek
23. Kwiatkowska Klaudia środa 9.00-11.00 telefon
24. Magdziak Ewa poniedziałek, piątek 18.00-19.00 telefon, skype: Ewa Magdziak
25. Małysa Ewa wtorek 9.00-11.00 telefon
26. Marzec Beata poniedziałek 17.00-19.00 telefon
27. Misztal Ewa czwartek 9.00-11.00 telefon
28. Morawiec Marcin poniedziałek 11.00-13.00 skype: Marcin Morawiec
29. Morka Piotr piątek 11.00-13.00 telefon
30. Nowak Magdalena poniedziałek 10.00-12.00 messenger: Magda Novak
31. Pacia Małgorzata czwartek 9.00-13.00 telefon: 32 263 35 82
32. Panek Aneta poniedziałek 9.00-11.00 telefon
33. Pełka Joanna wtorek, czwartek 16.00-17.00 skype: joanna pełka
34. Piśkiewicz-Wawrzak Justyna czwartek 10.00-12.00 messenger: Justyna Piśkiewicz-Wawrzak
35. Reczko Renata środa 11.00-13.00 telefon
36. Rubik-Adamczuk Sylwia środa 9.00-11.00 messenger: Sylwia Rubik-Adamczuk
37. Spieczyński Michał środa 11.00-13.00 skype: spieczynski_3 https://join.skype.com/invite/opyrGAahWPcV
38. Straszny Aleksandra poniedziałek 9.00-11.00 telefon
39. Szydło Marzena poniedziałek 10.00-12.00 telefon
40. Szymiec Katarzyna wtorek 10.00-12.00 messenger: Katarzyna Szymiec
41. Ślęzak Katarzyna poniedziałek 8.00-10.00 telefon
42. Trajer Marta poniedziałek 9.00-11.00 messenger: Marta Trajer
43. Wadowska-Małek Renata wtorek 10.00-12.00 skype: Renata Wadowska-Małek
44. Wasiel Sylwia wtorek 9.00-11.00 telefon
45. Wilczek Barbara wtorek 14.00-16.00 telefon
46. Zabielny Magdalena czwartek 9.00-11.00 telefon
47. Żak Magdalena wtorek, środa 9.00-10.00 skype: Magda Żak SP https://join.skype.com/invite/f2QtI24zhX7o

Nauczyciele, którzy zadeklarowali możliwość kontaktu telefonicznego, udostępnią numer telefonu po wcześniejszym kontakcie rodzica/ucznia z nauczycielem przez dziennik elektroniczny.

Wydrukuj tę stronę