Rok szkolny 2015/2016

Po zdobyciu po raz drugi z rzędu mistrzostwa Sosnowca szkół podstawowych w mini- piłce nożnej chłopców nasza reprezentacja odniosła kolejne sukcesy :
Drużyny piłkarzy oraz piłkarek ręcznych naszej szkoły awansowały do półfinałow wojewódzkich po zwycięstwie w Finałach Regionów, które odbyły się w naszej szkole. Gratulujemy i Zapraszamy 25.05 do “Armaty” na półfinały Wojewódzkie!!!
III miejsce “Armaty ” w piłce nożnej dziewcząt Szkół Podstawowych. Po sukcesie piłkarzy ręcznych i nożnych oraz piłkarek ręcznych kolejny świetny wynik w sportach zespołowych wywalczyła nasza szkoła.
Armata zdobywa kolejny tytuł w grach zespołowych chłopców. Po “ręcznych” przyszedł czas na “nożnych”, którzy nie przegrywając meczu a raz remisując zdobyli drugi rok z rzędu Tytuł Mistrza Sosnowca.
Klasa sportowa IVA uczestniczyła w nieoficjalnych Mistrzostwach Polski w Mini Piłce Ręcznej w Ciechanowie rocznika 2004.
– Młodzi adepci piłki ręcznej z Naszej szkoły będący na kolejnym turnieju w tym roku pojechali poczuć atmosferę największego dziecięcego turnieju w Polsce.
W zakończonych w dniu 14.04.2016r zawodach o Mistrzostwo Sosnowca w piłce ręcznej Szkół Podstawowych Nasza szkoła zajęła I miejsce.
Podczas rozgrywek “Armata” odniosła 6 zwycięstw nie schodząc z boiska
V miejsce w rozgrywkach o mistrzostwo Śląska chłopcòw w sezonie 2015/16 drużyny MUKS Zagłębie ZSO14 Sosnowiec w skład ktòrej wchodzą uczniowie naszej szkoły. Trener: Grzegorz Mentel.
IV oraz VIII miejsce w rozgrywkach o mistrzostwo śląska w piłce ręcznej chłopcòw zajęły drużyny MUKS Zagłębie ZSO14 Sosnowiec I-II wskład których wchodzą uczniowie klas V oraz IV A sportowej.Trener: Grzegorz Mentel
1 miejsce drużyny w skład ktòrej weszły: Barbara Kucharska oraz indywidualnie mistrzyni Sosnowca Antonina Marszałek.
II oraz IV miejsce drużyn składających się z uczniów klasy IV “a” sportowej na turnieju o puchar Prezydenta miasta Zabrza.
II miejsce w turnieju siatkówki klas V. Skład: Emilia Sikora, Natalia Lipińska, Natalia Piasecka, Daria Piotrowska, Alicja Dolińska.
VIII miejsce drużyny MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec, która wystąpiła na międzynarodowym turnieju w Chrzanowie. Skład – Klasa sportowa IV “a”.
Reprezentacja naszej Szkoły z uczniów klas 1-3 zdobyła II miejsce w zorganizowanych Grach i Zabawach Lekkoatletycznych. Gratulujemy!
Zwycięstwo w prestiżowym turnieju gdzie nagrodą był monitoring dla szkoły. Gratulujemy zwycięskiej drużynie grającej w składzie: Kacper Mróz, Daniel Stach, Filip Bajbak, Marek Mleczko, Kamil Błach, Mateusz Żaczek, Hubert Skwara -Sych, Igor Wiśniewski, Jakub Lenartowicz, Michał Barć. Trener: Marcin Morawiec.
Awans dziewcząt naszej szkoły do następnej rundy rozgrywek o mistrzostwo Sosnowca w piłce siatkowej. Skład: Nadia Sikora, Emilia Sikora, Natalia Łapińska, Natalia Piasecka, Nina Wesołowska, Daria Piotrowska, Karolina Łyczko, Alicja Dolińska, Aleksandra Chwałkowska, Natalia Ślusarczyk, Roksana Krzepkowska.
V miejsce – drużyna chłopców
VII miejsce – drużyna dziewcząt
Nagrody indywidualne – III miejsce Nadia Sikora; II miejsce Dawid Adamczyk.
Skład naszej szkoły oparty został na uczniach klas IV.

Wydrukuj tę stronę

Przejdź do treści