„Jeden z dziesięciu” w kategorii klas VI

17 maja 2016r odbyły się eliminacje do szkolnego konkursu matematycznego „Jeden z dziesięciu” w kategorii klas VI. W eliminacjach tych wzięło udział 12 uczniów, z czego dziesięciu z nich bez podziału na klasy zakwalifikowało się do finałowego etapu. Szczęśliwa dziesiątka to: Tosia Marszałek, Maciek Derela, Martyna Snochowska, Marek Mleczko, Filip Sadowski, Mateusz Czernecki, Ola Karoń, Wiktoria Kruk, Natalia Haraf oraz Filip Kaczmarczyk. W finale konkursu, który odbył się 31 maja 2016r  I miejsce zajął Maciek Derela, II miejsce wywalczyła Martyna Snochowska, a III miejsce – Tosia Marszałek. Pozostałym uczniom również gratulujemy ogromnej wiedzy i życzymy dalszych sukcesów.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści