„Pierwsza noc w bibliotece” pod hasłem „Noc elfów”

W dniu 26 maja br. w naszej szkole odbyła się „Pierwsza noc w bibliotece” pod hasłem „Noc elfów”. Imprezę rozpoczęły występy grupy artystycznej ze Śląskiego Klubu Fantastyki. Tancerze zaprezentowali „Taniec  elfów z Lothlorien” nawiązujący do słynnej serii Tolkiena „Władca Pierścieni”. Dzięki prezentacji multimedialnej dowiedzieliśmy się, skąd w naszej kulturze wzięły się postacie elfów i jak je sobie wyobrażano. Towarzyszyła nam magiczna sceneria dzięki świetlnej dekoracji w bibliotece. Dużo  radości sprawiło nam malowanie na ogromnej folii i oczywiście… pyszna kolacja! Obejrzeliśmy też film animowany nawiązujący tematyką do motywu wieczoru. Jak przystało na bibliotekę, nie obyło się bez czytania.  W trakcie nocy wyłoniono też zwycięzców w konkursie na samodzielnie wykonane przebranie za elfa.

Oto wyniki:

I miejsce: Natalia Golda kl. III e

II miejsce: Weronika Czaja kl. II e

III miejsce: Kornelia Bubel kl. V b

Gratulujemy ! To była miła przygoda. Świetnie się bawiliśmy!


    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści