Muzyczne Newsy

W minion膮 艣rod臋 nasz zesp贸艂 muzyczny ARMATA BAND wzi膮艂 udzia艂 w III MI臉DZYSZKOLNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM O TEMATYCE PODR脫呕NICZEJ DLA M艁ODZIE呕Y SZK脫艁 PODSTAWOWYCH I GIMNAZJALNYCH w kategorii POEZJA 艢PIEWANA.
Zesp贸艂 w sk艂adzie: Emilia Falkiewicz, Emilia Komendarczyk, Kornelia Bubel, Gabrysia W贸jcik, Emilia W贸jcik, Natalia Wieczorek, Alicja Wieczorek, Blanka Ba艂trukiewicz, Julia Nowak i Natalia Zajfert za艣piewa艂 piosenk臋 pt.:鈥漃oczt贸wka z Beskidu鈥 i zdoby艂 1 miejsce. Emilia Falkiewicz prezentuj膮c piosenk臋 pt.:鈥漈aki kraj鈥 w kategorii SOLISTA zaj臋艂a 2 miejsce. W tej kategorii wyst膮pi艂y jeszcze Emilia Komendarczyk i Gabrysia W贸jcik. W konkursie wyst膮pi艂o ponad 30 uczestnik贸w a poziom okaza艂 si臋 baaaardzo wysoki. Zorganizowany zosta艂 w Technikum Transportowym w S-cu.

Uczestniczki przygotowa艂a pani Marzena Szyd艂o.

    Udost臋pnij na

Wydrukuj ten post

Mo偶e Ci si臋 tak偶e spodoba膰

Przejd藕 do tre艣ci