ABC młodego geografa – wyniki

Wyniki CAŁOROCZNEGO SZKOLNEGO KONKURSU GEOGRAFICZNEGO
“ABC młodego geografa”

 

W roku szkolnym 2021/2022 uczniowie klas 5 -8 naszej szkoły mieli kolejny raz  możliwość udziału w Całorocznym Szkolnym Konkursie Geograficznym „ABC młodego geografa”. W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich, konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Trwał od października do maja.  Chętni uczniowie zgłaszali się po zestawy zadań (było ich 6), rozwiązywali je w domu a następnie oddawali je do sprawdzenia p. Ewie Misztal. W tym roku zestawy zadań dotyczyły państw sąsiadujących z Polską.
 
Do mety dotarło trzynastu wspaniałych i wytrwałych uczniów:
 
I m – Roman Wojdyga

II m – Karolina Łapińska

III m – Natalia Kucharska, Wojciech Skwara
 
Na wyróżnienie zasługują:   Emilia Kuczera, Pabiańczyk Piotr, Nelaj Dominik, Kamil Kosiewski, Karolina Irzyk, Weronika Czaja, Julia Rachwał, Weronika Strzelczyk, Blanka Błoch
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, gratulujemy wyników i ogromnej wiedzy. Brawo!!! 🙂
 

Uczniowie otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły

Dziękujemy

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści