Andrzejki w naszej szkole

27 listopada Gumisie i Smerfy świętowały Andrzejki. Do wspólnej zabawy zaprosiły tym razem dzieci z grupy Wiewiórki z Przedszkola Miejskiego nr 51. Maluchy miały okazję sprawdzić się w typowych konkurencjach andrzejkowych. Rzucanie monet do Jeziora Spełnionych Marzeń rozpoczęło ten szalony dzień wróżb i czarów.

Przekłuwając Balony Przeznaczenia dzieciaki mogły sprawdzić, jaki zawód będą wykonywać w przyszłości. Można było także dowiedzieć się, jakie imię będzie nosiła ich przyszła sympatia. Na najodważniejszych milusińskich, którzy chcieli dowiedzieć się czegoś więcej o swojej przyszłości, czekała tajemnicza wróżka Talula. Czytając z ręki i szklanej kuli odpowiadała dzieciom na wszystkie pytania… Oczywiście wszystko odbywało się z przysłowiowym “przymrużeniem oka”, więc nikt żadnej przepowiedni nie potraktował całkiem serio.  Dzieci mogły sprawdzić także swoje umiejętności manualne posługując się… wkrętami do drewna i śrubokrętem, bo przecież każdy kiedyś musi “wziąć los w swoje ręce”. Po tak wielu przeżyciach, wszystkie dzieci zasiadły do wspólnego stołu i cieszyły się pysznościami przygotowanymi przez rodziców. I ja tam także byłam – ciasta jadłam, soczek piłam!

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści