Bal karnawałowy

BAL KARNAWAŁOWY 16.02.2012


 

Karnawał


“Już Karnawał włożył maskę,

Drzwi otworzył z hukiem z trzaskiem!

Wpadł jak wicher do pokoju.

W czym?

W karnawałowym stroju!

-Cześć!

Przybiegłem w odwiedziny!

Mam wstążeczki i cekiny,

Nut wesołych dwie kieszenie

I do tańca ZAPROSZENIE!”


Danuta Gellner


W mroźne czwartkowe popołudnie 16 lutego 2012 r. najmłodsi uczniowie naszej szkoły z klasa I-III uczestniczyli w wyjątkowej imprezie, jaką jest BAL KARNAWAŁOWY.  Wszystkie dzieci zostały powitane przez prowadzącego DJ-a, w rytmie disco rozpoczęły zabawę. Piękne stroje księżniczek, rycerzy, batmanów, czarownic, zwierzątek, sportowców zachwycały rodziców i nauczycieli. Dzieci świetnie bawiły się, tańczyły i brały również udział w konkursach. Zabawa bardzo się udała, czego dowodem były uśmiechy, zadowolenie i radość na twarzach naszych dzieci.


    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści