Dla Babci i Dziadka

NIESPODZIANKA OD DZIECI GRUPY VI „ŻABKI”

Dzień Babci i Dziadka to szczególne dni, które wzbudzają ogromne , radosne emocje. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, czynią ich dzieciństwo udanym i szczęśliwym. Babcia i Dziadziuś maja dla nich zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają.

Z powodu pandemii już kolejny rok nie możemy zaprosić honorowych gości do przedszkola. Dzieci z grupy VI Żabki  nagrały dla swoich ukochanych Babć i Dziadków dwa filmiki , którymi pragną podziękować za miłość i sprawić  odrobinę przyjemności. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia  występu.

Uruchom odtwarzanie filmu Uruchom odtwarzanie filmu

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy wszystkiego co najlepsze.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści