Drużynowe biegi przełajowe

Kolejny Sukces podczas Mistrzostw Sosnowca. Tym Razem w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopcy zdeklasowali pozostałe szkoły zdobywając, aż 369 pkt i I miejsce (II miejsce zajęła szkoła, która zdobyła poniżej 290pkt) Chłopcy wywalczyli kolejny awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się na Wiosnę. Dziewczęta walcząc do końca zdobyły III miejsce pechowo przegrywając z I drużyną o 2 pkt. Gratulujemy sukcesów i…. czekamy na następne.

Reprezentacja szkoły:
Dziewczęta: Nadia Sikora, Blanka Bałtrukiewicz, Gabriela Wójcik, Wiktoria Piechowicz, Dominika Więckowska, Klaudia Zygulska
Chłopcy: Dawid Adamczyk, Mateusz Feliks, Mikołaj Olszewski, Karol Broda, Jakub Żaczek, Kamil Tutaj, Dawid Petlak

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści