Cel Zrównoważonego Rozwoju

22 kwietnia Nasza Szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji Festiwal Internetowy na Dzień Ziemi.

Była to interaktywna forma, w której zespoły uczniowskie z różnych zakątków naszego kraju uczestniczyły we wspólnej zabawie online. Zespoły  zdalnie wykonały zadania związane z zagadnieniami zrównoważonego rozwoju.

Naszą szkołę reprezentowało 5 zespołów uczniowskich, z klasy VIII B: Kornelia Bubel, Marta Aksamit, Matylda Kieszkiewicz ” Ekogirls”, Tomasz Stokłosa, Filip Adamczuk ” Ecoteam”, Olga Rakoczy, Wiktoria Koszela, Nikola Szczepanek( 7 b) ” Global Girl” , klasa 7 D: Karolina Indyka, Tymoteusz Waloch, Emilia Komendarczyk ” Zagłębiowskie cwaniaki”, klasa 7 B: Aleksandra Szymczyk, Maja Kozyra, Dominika Gala ” EkoArmata 7b”.

Gratulacje dla zespołów z naszej szkoły! Wszyscy uczestnicy ukończyli zadania, za co otrzymali Dyplomy .

Dzięki udziałowi w wydarzeniu młodzież: poznała grupy projektowe z całej Polski, przećwiczyła umiejętność współpracy w grupie na odległość, wykonała konkretne działania, które zwiększyły jej poczucie sprawstwa, a przede wszystkim wzmocniła wiedzę o Celach Zrównoważonego Rozwoju i wyzwaniach globalnych.

Opiekun Jolanta Czapla

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści