Dzień Babci i Dziadka w grupie VIII

SPOTKANIE RODZINNE
GRUPY VIII „ZAJĄCE”
Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA

 
Dnia 12.01.2023r. na reprezentacyjnej sali Przedszkola Miejskiego nr 51 w Sosnowcu, odbyło się uroczyste spotkanie rodzinne grupy VIII ,,Zajączków” zorganizowane z okazji dnia Babci i Dziadka. Na tle bajecznej dekoracji dzieci zaprezentowały swoim Rodzicom oraz Dziadkom przepiękny program. W skład przedstawienia wchodziły zarówno ,,Życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka”, jak również ,,Jasełka”.
 
„Zające” z wielkim zaangażowaniem nauczyły się swoich ról. Stojąc na scenie dla najbliższej ich sercom publiczności, wszystkie teksty wyrecytowały pięknie oraz bezbłędnie. Dzieci ukazały się w fantastycznych strojach i charakteryzacjach przygotowanych z pomocą ich rodziców. Ponadto grupa wykonała skomplikowane instrumentalizacje utworów muzycznych. Pod koniec występu dzieci przekazały zebranym na sali Dziadkom, własnoręcznie wykonane podarki. Konkludując, cały performence wywołał u odbiorców wiele wzruszeń.
 
Po zaprezentowaniu swoich umiejętności, dzieci zaprosiły wszystkich gości na poczęstunek przygotowany dzięki pomocy ich Rodziców. Cała uroczystość upłynęła w radosnym oraz podniosłym tonie. Doprawdy, to były dla wszystkich niezapomniane chwile!
 
Nauczycielki grupy VIII ,,Zające” wraz z wychowankami, powtórnie składają serdeczne podziękowania Rodzicom za pomoc w organizacji eventu. Wyrażamy także ogromną radość, że mogliśmy spędzić ten dzień w tak sympatycznym gronie.
 

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści