Dzień Otwarty Szkoły

21 marca mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole najmłodszych adeptów nauki oraz ich opiekunów. Przedszkolaki bardzo aktywnie wzięły udział w przygotowanych warsztatach:

• plastycznych (złożenie postaci Pani Wiosny i motylka);
• muzycznych (stworzenie podkładu muzycznego do występu szkolnej grupy Armata Band);
• chemicznych (eksperymenty naukowe z wykorzystaniem produktów spożywczych);
• komputerowych (wykorzystanie w praktyce aplikacji graficznych oraz zaprezentowanie programowalnego robota);
• sportowych (pokonywanie torów przeszkód itp.);
• tanecznych (choreografia do podkładów muzycznych).

Była okazja do rozmowy z dyrekcją szkoły, nauczycielami oraz zwiedzenia wnętrz szkoły.
Warto wspomnieć także o corocznej pomocy i zaangażowaniu naszych uczniów – z klas IIIb, VIb, VId i VIIIb. W zajęciach muzycznych wziął udział szkolny chór – wszystkim Wam dziękujemy!