Dzień Otwarty Szkoły – wizyta przedszkolaków

Po raz kolejny mieliśmy wielką przyjemność gościć w naszej szkole przyszłych uczniów. Dzieci przedszkolne miały okazję uczestniczyć nie tylko w zajęciach, ale także zwiedzić w szkole każdy zakątek.

Obejrzyj całą galerię zdjęć

Dzieci rozpoczęły swoją przygodę ze szkołą od obejrzenia przedstawienia klas trzecich przygotowanego przez p. Anetę Panek. Była to inscenizacja związana ze zbliżającą się wiosną, przedszkolaki miały okazję wykazać się wiedzą nt. przyrody (zagadki czytane przez trzecioklasistów).

Po przedstawieniu dzieci udały się do sal lekcyjnych (wg ustalonych wcześniej “kolorowych grup”). Tam czekały na nie przygotowane przybory oraz materiały do wykonania Marzanny. Przedszkolaki bardzo szybko wykonały swoje prace, pozostało je wówczas godnie wynagrodzić – otrzymały soki oraz słodki poczęstunek.

Rodzice w tym czasie mieli szansę porozmawiać bezpośrednio z p. dyrektor Lucyną Rusek, wyjaśnić wszelkie wątpliwości oraz zwiedzić – wraz ze swoimi pociechami – wszystkie sale szkolne. Przewodnikami byli przedstawiciele klas piątych, ich pomoc okazała się nieoceniona.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści