Dzień Rodzica w oddziałach przedszkolnych

W dniu 11 czerwca o godz. 17.00 dzieci z oddziałów przedszkolnych Smerfy i Gumisie postanowiły uczcić Dzień Rodzica.

Z tej właśnie okazji w holu szkoły tłumnie zjawili się wyczekiwani goście, na których czekał pakiet niespodzianek. Dzieciaki powitały swoich najbliższych wesołymi wierszami i piosenkami. Następnie wszyscy dorośli przenieśli się do lat dziecięcych, ponieważ nasi milusińscy zaprezentowali własną wariację na temat bajki “Czerwony kapturek”. Przedstawienie okraszone znanymi przez rodziców, żartobliwymi utworami, powodowało gromkie salwy śmiechu. I oto przecież chodzi…

Po części artystycznej rodziny zasiadły wspólnie do suto zastawionych stołów, gdzie dzieciaki wręczyły rodzicom “wisienkę na torcie”, czyli niezwykłe laurki ze swoimi zdjęciami.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści