Dzień Rodziny w klasie Va

8 czerwca uczniowie i rodzice klasy Va mieli okazję do wspólnego świętowania Dnia Rodziny. Pani Aneta (prowadząca kółko dziennikarskie) przygotowała dla wszystkich grę terenową – podchody. Dzieci i rodzice podzielili się na 4 grupy i każda z nich miała do wykonania 5 zadań: rozwiązać zadanie z matematyki, wykonać selfie, dopasować dzieci do rodziców, rodzeństwa i zwierzaki do rasy i właścicieli, ułożyć tangram, rozwiązać krzyżówkę. Za dobrze wykonane zadania uczestnicy otrzymali rozsypankę wyrazową, z której ułożyli wierszyk o klasie. Wszyscy bardzo dobrze się bawili. Na podsumowanie zabawy wszyscy obejrzeli film pt.: “Projekt Środula”, wykonany przez dziennikarzy gazetki szkolnej „Armata i My”. Dzieci przygotowały również  wielką niespodziankę dla swoich rodziców czyli laurki i ozdobione własne zdjęcia. Wszystkim bardzo się podobało o czym świadczyły łzy wzruszenia.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści