Ekologiczne Wiosenne Drzewo

KONKURS  PLASTYCZNY  „ EKOLOGICZNE WIOSENNE DRZEWO”

4 maja został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny dla uczniów klas I pt. „Ekologiczne, wiosenne drzewo”. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań plastycznych, ekologicznych i przyrodniczych oraz kształtowanie wrażliwości estetycznej, talentu i wyobraźni dzieci.

Wszystkie prace były bardzo pomysłowe,  a dzieci wykazały się niezwykłą kreatywnością.  Przy ocenie  wzięto pod uwagę samodzielność wykonania, pomysłowość i  różnorodność wykorzystanych materiałów.  Wyróżniono  prace Łucji Wieczorek klasa Ia, Mikołaja Kułaka klasa Ib,  Mileny Pieszczek klasa Ic,  Oliwii Otfinowskiej klasa Id.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy i drobny upominek.

Dziękujemy  uczestnikom za udział w konkursie i GRATULUJEMY.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści