Festyn świąteczny w SP42

To już wieloletnia tradycja – również i w tym roku Rada Rodziców zorganizowała w szkole festyn świąteczny.

11 grudnia wszyscy zwiedzający mieli okazję nie tylko zakupić ręcznie wykonane ozdoby świąteczne, ale i spróbować przepysznych domowych ciast, przysmaków, hot dogów i usiąść w “kawiarence”. Na spragnionych czekała gorąca kawa i herbata oraz zimne napoje. Dla uczniów i zwiedzających przygotowano stoiska z konsolą i malowaniem makijażu, kącik strzelecki (trafianie z łuku).

Dla spragnionych wrażeń przygotowano również występy artystyczne na świetlicy:

http://www.youtube.com/watch?v=4Z1wyblLVuk&feature

To nie były jedyne atrakcje – zachęcamy więc do obejrzenia zdjęć.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ

 

Dziękujemy wszystkich organizatorom oraz gościom za liczne przybycie!

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści