“Granie na zawołanie” – relacja z konkursu

W dniu 20.11.2014, dzieci z oddziałów przedszkolnych “Gumisie” i “Smerfy” wzięły udział w I Turnieju gry na instrumentach niekonwencjonalnych “Granie na zawołanie”, który odbył się w Przedszkolu Miejskim nr 53. Smerfna Orkiestra zaprezentowała utwór “Smerfna lekcja muzyki”, natomiast Gumi – Band przedstawił własną propozycję słynnego rockowego utworu “We will rock you” zespołu Queen.

Dzieci dwoiły się i troiły, żeby zrobić jak najlepsze wrażenie na jury. I udało się! Obie grupy wywalczyły dla naszej szkoły statuetkę “Złotą nutkę”. Po udanych występach na dzieci czekał słodki poczęstunek i chwila zabawy w dobrze znanych im salach przedszkolnych. Nie trzeba chyba mówić, że nasze skarby czuły się tego dnia jak ryby w wodzie, prawda?

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści