… I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem

Spółdzielnia Uczniowska „Żaczek” ogłasza III edycję akcji:

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM

Już po raz trzeci chcielibyśmy przeprowadzić w naszej szkole akcję charytatywną, dzięki której uczniowie zostaną obdarowani świątecznymi upominkami. Może uda nam się sprawić radość tym najmniejszym, których los czasami mocno doświadcza. Postarajmy się wspólnie zatroszczyć o to, by w domu każdego ucznia naszej szkoły mógł pojawić się upominek pod choinką. Razem możemy wiele!
W dniach od 27 listopada do 13 grudnia zostaw w sklepiku szkolnym mały upominek dla potrzebujących dzieci. Prosimy o:

⦁    artykuły żywnościowe,
⦁    słodycze,
⦁    zabawki,
⦁    artykuły szkolne.

Za każdy, nawet najmniejszy dar serca, bardzo dziękujemy.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści