I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem

Spółdzielnia Uczniowska „Żaczek” ogłasza II edycję akcji:

 

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM

 

W ubiegłym roku szkolnym przeprowadziliśmy akcję charytatywną. Dzięki niej uczniowie zostali obdarowani świątecznymi upominkami. Na ich buziach zagościł, bezcenny dla nas – darczyńców, uśmiech. Również w tym roku pomyślmy o tych, którzy pod choinką nie znajdą prezentów. Podczas Świąt Bożego Narodzenia nie będę mieć smakołyków na stole. Razem możemy im pomóc!
W dniach od 20 listopada do 14 grudnia zostaw w sklepiku szkolnym mały upominek dla potrzebujących dzieci. Prosimy o:
  • artykuły żywnościowe,
  • słodycze,
  • zabawki,
  • artykuły szkolne.
Za każdy, nawet najmniejszy dar serca bardzo dziękujemy.
    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści