II niebieski festyn w ramach akcji:

Kwiecień Światowym Miesiącem Wiedzy na Temat Autyzmu

I tu nie mogło nas nie być! II Niebieski Festyn to impreza rodzinna w czasie, której uczestnicy łączą się z osobami z zaburzeniami ze spektrum autyzmu i pokazują swą solidarność, a rodzice i opiekunowie osób z autyzmem przekonują społeczność naszego miasta, że autyzm to nie koniec świata!
Dzisiaj tj 7 kwietnia od 14.00 w Parku Harcerskim! gdzie w programie: zabawy z Fundacją Dr Clown, przedstawienie teatralne „Hugo w krainie sportu”, szaleństwa ze Stowarzyszeniem „Rolki Sielec”, ZUMBA z Becią, dziecięce zabawy, tańce animacyjne z Kasią Szymiec, Sztuczki iluzjonistyczne, zabawy z psem, występy, kąciki plastyczne! Cały Park tętnił życiem za sprawą wielu atrakcji przygotowanych przez wolontariuszy.

Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, począwszy od tych najmłodszych, ale również coś dla tych starszych. Nasi wolontariusze też chętnie brali udział w Festynie: Pani Magdalena Nowak, Aleksandra Straszny, oraz z klasy 8d Magda Małkowska, Dominika Zwolak. Na scenie występowały dzieci z klasy 5b Alicja Wrona, Krysiak Emilka, Natalia Kucharska i z klasy 2c Bartek Bubel, Kinga Gryniewicz, Emilka Spieczyńska, Aleksandra Dziuba

Zobacz zdjęcia…

 

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści