Informacja dla rodziców dzieci przedszkolnych

Informujemy, że 13.05.2020 r. Przedszkole Miejskie nr 51 uruchamia zajęcia opiekuńcze dla dzieci, których rodzice są czynni zawodowo i nie mają możliwości pogodzenia pracy zawodowej z opieką nad dzieckiem. Listę dzieci przyjętych na zajęcia opiekuńcze opracowano zgodnie ze wskazanymi przez rodziców w ankietach lub rozmowach telefonicznych godzinami pobytu dziecka w przedszkolu. Dokładne informacje dotyczące pobytu dzieci w przedszkolu określa PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA NA TERENIE ZESPOŁU SZKÓŁ NR 2 W SOSNOWCU W OKRESIE PANDEMII COVID-19 wraz z załącznikami. Prosimy rodziców o dostarczenie oświadczenia i deklaracji zawartej w PROCEDURZE w pierwszym dniu przyprowadzenia dziecka do przedszkola.

Procedura bezpieczeństwa COVID
Procedura zakażenie
Procedura przyprowadzania
Oświadczenie i deklaracja

Wszelkich informacji udzielamy telefonicznie (32/263 14 31) lub mailowo

p51@sosnowiec.edu.pl

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści