Jeżyki i Biedronki w Teatrze Dzieci Zagłębia

22 lutego, a dokładnie w ubiegły czwartek, grupa “Jeżyki” oraz “Biedronki” wybrały się do Teatru Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie. Wielka ekscytacja nastąpiła podczas jazdy autokarem, w którym podróżowanie z grupą przedszkolną było wielką przygodą dla dzieci, podczas której słychać było śmiechy, komentowanie mijanych pojazdów oraz czułe przywitanie i pożegnania ze znanym nam już Panem Kierowcą. Po dotarciu do teatru i zajęciu miejsc na widowni, Przedszkolaki zrobiły wielkie “łaaaaaaaaał” na widok scenerii, której był domek Muminków, tak realistyczny i piękny, aż zapraszający do swojego wnętrza. Spektakl “W dolinie Muminków” to znane wielu pokoleniom przygody rodziny Muminków, ich przyjaciół, ale nie może zabraknąć również nutki “grozy”, którą wprowadza postać Buki. Z naszym szczęściem mogliśmy wykonać pamiątkową fotografię na scenie wraz z aktorami. Nie możemy doczekać się następnych spektakli w teatrze.