Karnawał dla klas młodszych

Karnawał to miła,szalona,pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja.Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było w naszej Armacie , 30 stycznia 2020 roku. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, biedronki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów,żołnierzy,Żółwie Ninja, Batmany, …nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich. Na auli podczas pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały aulę. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.
Kolejny bal karnawałowy już za rok.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści