Koncert charytatywny w szkole

24 kwietnia br. w Szkole Podstawowej Nr 42 w Sosnowcu Rada Rodziców (pod przewodnictwem p. Agnieszki Kucharskiej i patronatem Dyrektor Szkoły, p. Małgorzaty Urban) zorganizowała koncert charytatywny. Jego celem było wsparcie Kacpra, Mateusza i Kuby.

Obejrzyj galerię zdjęć

Dla licznie przybyłych gości czekała moc atrakcji:

  • występy wokalne i taneczne;
  • prezentacja utworów muzycznych;
  • licytacja wyjątkowych przedmiotów (m.in. ręcznie malowane obrazy, krzesła);
  • kącik gastronomiczny (popcorn, własny wyrób ciasta itp.).

W występach wzięli udział nie tylko nauczyciele i uczniowie z naszej szkoły, ale również profesjonaliści – aktorzy, tancerki i wokaliści. Na deskach naszej sceny debiutowało wielu znakomitych artystów – niech będzie to początkiem ich bogatej kariery zawodowej.

Dziękujemy serdecznie za organizację przedsięwzięcia, liczne przybycie oraz za hojność, którą Państwo okazali – dzięki niej hasło przewodnie imprezy “Podaruj dzieciom uśmiech” sprawdziło się po wielokroć.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści