Konkurs fotograficzny “Zagłębie bliżej sercu”

9 marca  w Zespole Szkół Ogólnokształczących nr 12 w Sosnowcu miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pt.: “Zagłębie bliżej sercu”. Dwaj uczniowie naszej szkoły – Mikołaj i Maciek Twaróg zostali laureatami. Mikołaj zdobył III miejsce a Maciej wyróżnienie w kategorii szkół podstawowych za fotografie zabytków naszego regionu. Nadesłane zdjęcia oceniane były w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów oraz  w różnych działach tematycznych: zabytki, przyroda i nowoczesność. Nagrody i dyplomy wręczał Prezydent Miasta Arkadiusz Chęciński, a podczas uroczystości można było wysłuchać krótkiego wykładu o historii Zagłębia i zobaczyć występy przygotowane przez organizatorów.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści