Międzynarodowy Dzień Ziemi

Międzynarodowy Dzień Ziemi obchodziliśmy w naszej szkole przez kilka tygodni…

 
Uczniowie najstarszych klas pod opieką wychowawców uczestniczyli w GEOPIKNIKU organizowanym na  Wydziale Nauk Przyrodniczych UŚ w Sosnowcu (tzw. Żyleta). Wysłuchali wykładu na temat elektrowni atomowej, uczestniczyli w warsztatach na temat  opadów w miastach. Następnie dwie grupy uczniów  wzięły udział w Grze Miejskiej „W Pogoni za Ziemią”. Wszyscy uczniowie młodsi i starsi uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych związanymi z odpadami. Kilka klas uczestniczyło w  akcji DZIECIAKI SADZENIAKI podczas  której na terenie szkoły zasadzili 35 sadzonek drzew.
 
Fotorelacje z tych wydarzeń zamieszczone zostały wcześniej na stronie internetowej  i fb naszej szkoły.
 
Teraz przedstawiamy kolejne efekty pracy naszych uczniów… Czwartoklasiści tworzyli modele form terenu naszej planety a młodsi uczniowie piękne prace plastyczne  dotyczące Ziemi. Wszyscy mogli je podziwiać ponieważ stały się wspaniałą dekoracją naszej szkoły. Zapraszamy do zapoznania  się z efektami pracy naszych uczniów.
 


 
 

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści