Międzynarodowy Dzień Ziemi

Dnia 22 kwietnia, po raz kolejny na świecie obchodzono Dzień Ziemi. Jak co roku, w naszej szkole obchody trwały kilka dni. Przygotowywaliśmy się do uczczenia święta naszej planety na wiele sposobów… Uczniowie podczas zajęć z wychowawcami zapoznawali się bliżej z zagadnieniami dotyczącymi losów naszej planety, zanieczyszczeniami i sposobami ochrony przyrody. Wykonywali różne projekty i zadania dodatkowe. Uczniowie klas młodszych wykonywali prace plastyczne i lapbooki, w których zebrali zasady ekologicznego postępowania. Poniżej zamieszczamy zdjęcia z efektami prac klas 2b, 5b, 3a, 3c.
 
Uczniowie klas czwartych wykonywali makiety różnorodnych form terenu oraz przedstawiali wizerunki ptaków najbliższej okolicy dowolnie wybraną techniką. Efekty ich pracy można podziwiać na szkolnej wystawie oraz na zdjęciach zamieszczonych poniżej.
 
Najbardziej zaangażowani uczniowie wzięli udział w konkursach organizowanych przez naszą szkołę oraz przez inne placówki oświatowe. O efektach poinformujemy wkrótce… 🙂
 

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści