Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR”

W dniu 15.03.2018r we wszystkich szkołach odbył się Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR”. Konkurs jest prestiżowy, ale także trudny, o czym świadczy chociażby fakt,  że za źle zaznaczoną odpowiedź uczeń otrzymuje ujemne punkty… Konkurs odbywa się w różnych kategoriach wiekowych (klasy 2 – 7). Ogromnym sukcesem jest zajęcie I miejsca ucznia klasy 4a – Borysa Wawrzynów, który jednocześnie został laureatem tego Konkursu!!! Na duże pochwały zasługują także chłopcy: Maciej Ryszka (4a) oraz Piotr Zając (4c), którzy zostali wyróżnieni, zajmując bardzo wysokie miejsce w powiecie oraz regionie. Chłopcom serdecznie gratulujemy ogromnej wiedzy matematycznej i życzymy dalszych sukcesów. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku dołączą do nich także inni uczniowie…

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści