Dla rodziców: W zakładce "Nasza oferta" umieszczony został "Szkolny zestaw podręczników i materiałów ćwiczeniowych obowiązujących w roku szkolnym 2022/2023"

Międzyprzedszkolny konkurs taneczny “Taniec poplątaniec”

21 kwietnia w Przedszkolu nr 51 odbył się międzyprzedszkolny konkurs taneczny “Taniec poplątaniec”. Brały w nim udział dwa zespoły z naszej szkoły. Gościnnie “Limonki” – grupa dziewczynek z klasy Ib przygotowanych przez p. Katarzynę Szymiec oraz jako uczestnik – “Mama Mia” – uczniowie z klasy Ie przygotowani przez p. Anetę Panek. Poziom konkursu był bardzo wysoki, dlatego jury jednogłośnie przyznało równorzędne I miejsce dla wszystkich uczestników. Dzieciaki otrzymały dyplomy i pamiątkowe statuetki.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści