Międzyszkolny Konkurs Techniczny “Bezpieczna Droga”

W dniu 17.11.2015r o godz. 12.00 w szkole podstawowej nr 23 odbył się międzyszkolny konkurs techniczny “Bezpieczna droga”. Naszą szkołę reprezentowały: Martyna Snochowska (6b), Antonina Marszałek (6a) oraz Weronika Kłęk (6a). Konkurs składał się z dwóch faz. Zadaniem uczestników było dostarczenie w określonym terminie pracy plastycznej i rymowanki związanej z bezpieczną drogą oraz rozwiązanie testu o bezpieczeństwie ruchu drogowego. I miejsce w etapie plastycznym zajęła Martyna Snochowska, natomiast w etapie wiedzy o ruchu drogowym I miejsce zdobyła Antonina Marszałek i III miejsce – Weronika Kłęk. Dziewczynom serdecznie gratulujemy świetnego występu.

Opiekunami byli: mgr Aneta Panek oraz mgr Tomasz Gołuchowski.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści