Mistrzostwa Sosnowca w badmintonie

W dniu 6 listopada 2018r. w hali sportowej przy Gimnazjum 24 odbyły się Mistrzostwa Sosnowca w badmintonie, które rozegrane zostały w kategorii “Igrzysk Dzieci” oraz “Igrzysk Młodzieży Szkolnej” dziewcząt i chłopców. W kategorii chłopców młodszych uczniowie naszej szkoły zajęli pierwsze miejsce uzyskując awans do zawodów rejonowych a ich starsi koledzy zajęli miejsce trzecie. Dziewczęta uplasowały się na pozycji siódmej. Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom gratulujemy

Skład drużyny:
Chłoopcy młodsi: Nguyen Huy Hoang, Karol Broda, Oskar Ogrodniczak
Chłopcy starsi: Dawid Cacak, Jakub Żaczek
Dziewczęta: Blanka Bałtrukiewicz, Nadia Sikora, Dominika Więckowska, Oliwia Świerczyna

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści