Nocka w szkole – edycja 2013

W dniach 10-11 maja odbyła się tegoroczna edycja nocnych przygód w naszej szkole. Dzieci miały okazję uczestniczyć w obozie przetrwania, na którym zmierzyły się z trudnymi zadaniami i podchodami z latarkami. Oprócz tego musiały odwołać zaklęciem błąkającego się po szkole ducha.

Obejrzyj galerię zdjęć

Na koniec dzieci mogły udać się do sali telewizyjnej lub sali z grami – tam też czekały na nich atrakcje. Następnie – już w śpiworach – dzieliły się wrażeniami z wyprawy po szkole.

Organizatorzy (w składzie: Katarzyna Ślęzak, Jadwiga Felczak, Sylwia Rubik-Adamczuk, Grzegorz Mentel i Michał Spieczyński) zapewnili obozowiczom pyszną kolację i śniadanie. Kolejna, bardzo udana, edycja nocnych przygód pozostanie nam głęboko w pamięci.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści