“Nocka w szkole” – edycja 2015

W dniach 8-9 maja odbyła się kolejna edycja nocnych przygód w naszej szkole. Dzieci miały okazję uczestniczyć w obozie przetrwania, na którym zmierzyły się z trudnymi zadaniami i podchodami z latarkami.

Poważne nastroje towarzyszyły wszystkim jeszcze przed rozpoczęciem imprezy:

Zanim jednak zaczęła się właściwa część przygód, cała załoga odważnych uczniów musiała poddać się tradycyjnej próbie bojowej. Zdali ją dosłownie… śpiewająco:

Na laureatów konkursu karaoke czekały nagrody rzeczowe oraz burza oklasków. Był to jednak dopiero wstęp do prawdziwego wyzwania, jakiemu zostali poddani młodzi adepci z SP42:

W roli groźnej królowej wystąpiła p. Agnieszka Micke, która po zakończeniu ceremonii chrztu bojowego nadawała każdemu z uczniów nowe imię. Niektóre z propozycji były wysoce zaskakujące. Po ciężkich bojach nastąpił czas świętowania przy stołach. Na spragnionych i głodnych uczniów czekały ciepłe hot dogi i herbata:

Co jest najważniejszego podczas corocznych Nocek w szkole? Podchody z latarkami!

Uczniowie musieli zmierzyć się z wieloma trudnymi zadaniami po drodze. Czy na pewno na mecie czekało ich wytchnienie?

Po przygodach z latarkami czekała ich zabawa w salach. Po wieczornej toalecie każdy z uczniów miał możliwość porozmawiać z przyjaciółmi o dotychczasowym przebiegu imprezy, pograć na konsolach, obejrzeć film. Rano natomiast zaserwowano dla wszystkich słodkie bułki, napoje i smakołyki.

W imieniu wszystkich uczniów dziękujemy p. Katarzynie Ślęzak za zorganizowanie – jak co roku – imprezy pełnej wrażeń. Wyrazy wdzięczności kierujemy także do nauczycieli, którzy zaangażowali się w ten projekt. Możemy śmiało zakończyć słowami: “do zobaczenia za rok!”

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści