“Nocka w szkole” – edycja 2016

W dniach 6-7 maja odbyła się kolejna edycja nocnych przygód w naszej szkole. Dzieci miały okazję uczestniczyć w obozie przetrwania, na którym zmierzyły się z trudnymi zadaniami i podchodami z latarkami.

OBEJRZYJ GALERIĘ ZDJĘĆ

Zanim jednak zaczęła się właściwa część przygód, cała załoga odważnych uczniów musiała poddać się tradycyjnej próbie bojowej. Tym razem było to przeczołganie się po ławce i zjedzenie tajemniczej mikstury.

Po ciężkich bojach nastąpił czas świętowania przy stołach. Na spragnionych i głodnych uczniów czekały ciepłe hot dogi i herbata.

Nie mogło oczywiście zabraknąć tradycyjnych podchodów z latarkami. Uczniowie podzieleni zostali na dwie grupy, za wykonanie zadań czekała na nich słodka nagroda i… niespodzianka:

Po przygodach z latarkami był czas na odpoczynek w salach, a później na wspólne zabawy na świetlicy szkolnej. Po wieczornej toalecie każdy z uczniów miał możliwość porozmawiać z przyjaciółmi o dotychczasowym przebiegu imprezy, obejrzeć film itp. Rano natomiast zaserwowano dla wszystkich słodkie bułki i napoje.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści